Firma transportowa Vertigo

Firma transportowa Vertigo funkcjonuje od 2002 roku, na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej i posiada licencję na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego rzeczy (wydaną przez Ministra Infrastruktury) oraz licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego (wydaną przez Prezydenta Miasta Tychy). 

Mimo, iż firma ma siedzibę w Tychach - przyjmujemy zlecenia z całej Polski. Współpracujemy także z klientami zagranicznymi. Obszar naszej działalności nieustannie się poszerza i obecnie obejmuje teren Europy Zachodniej oraz Południowej (Francja, Niemcy, Hiszpania, Szwajcaria, Benelux). Nasi pracownicy to doświadczeni kierowcy oraz procedury spedycyjne i transportowe obowiązujące na terytorium różnych państw.

 


Profesjonalizm i doświadczenie

 

 

Oferujemy usługi transportowe i spedycyjne, również w trybie ekspresowym. Tę ostatnią opcję polecamy szczególnie osobom prywatnym i przedsiębiorcom, dla których priorytetem jest szybkość wykonania usługi. Nasi klienci mają do wyboru przewóz ładunków całopojazdowych, ale i częściowych. Jest to znaczne ułatwienie szczególnie dla mniejszych firm, które potrzebują częstszych, ale mniejszych dostaw. Niezależnie od wyboru wielkości ładunku – gwarantujemy terminowość oraz bezpieczeństwo transportu. Specjalnie dostosowana flota oraz sposób zabezpieczenia załadunku sprawiają, że nawet delikatne przedmioty nie zostaną uszkodzone podczas pokonywania setek a nawet tysięcy kilometrów. Bezpieczeństwo gwarantuje również posiadane przez nas Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego (OCP).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że wspólnie dobierzemy najbardziej optymalne rozwiązanie logistyczne. Cechuje nas elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia, dlatego wybierając firmę transportową Vertigo oferujemy rzetelną i efektywnie wykonaną usługę. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Naszym priorytetem jest świadczenie wysokiej jakości usług w rozsądnej cenie.


Zachęcamy do kontaktu z pracownikami Vertigo w celu poznania bliższych szczegółów.