• Ładunki expresowe do 1,5t

  • Ładunki częściowe lub całopojazdowe do 3,5t

  • Ładunki częściowe lub całopojazdowe do 24t

Zapytanie ofertowe
 

Formularz zapytania ofertowego do wypełnienia

Kontakt
 

VERTIGO Transport i Spedycja Elżbieta Janko

ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy

tel/fax: +48 32 780 11 24

Oferta
 

Firma VERTIGO specjalizuje się w przewozach towarów na terenie Europy Zachodniej i Południowej.

……….Firma VERTIGO Transport i Spedycja specjalizuje się w przewozach towarów na terenie Europy Zachodniej i Południowej. Dysponujemy dużym taborem samochodów przystosowanych do przewozu ładunku o masie nie przekraczającej 3,5 tony. Specjalizujemy się w przewozie ładunków całopojazdowych oraz łączonych. Organizujemy również transporty do 24 ton na terenie kraju oraz Europy.

……….Posiadamy Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego (OCP) w TUiR WARTA w wysokości do 250 000 EUR w ruchu krajowym i międzynarodowym.

……….Firma VERTIGO z powodzeniem obsługuje zarówno duże przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych, stawiając na pierwszym miejscu wysoką jakość świadczonych usług, ponieważ każdy Klient jest dla nas ważny.

……….Naszymi atutami są rzetelność wykonywanych usług, otwartość na potrzeby Klienta, konkurencyjność stawek, elastyczność oraz stały kontakt.

……….Wszelkie dodatkowe informacje na temat naszej oferty możecie Państwo uzyskać poprzez osobisty lub telefoniczny kontakt, a także za pomocą poczty elektronicznej lub poprzez zgłoszenie zapytania ofertowego na naszej stronie internetowej.

 

            Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Share →